Ljubav i snovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav i snovi

Kućica od snova
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Ključne reči
Zadnje teme
» Zauvek Tvoj Len
Nasa prica Icon_minitimePet Feb 26, 2021 10:54 pm od Ghost

» Hepy new year
Nasa prica Icon_minitimePet Jan 01, 2021 5:47 pm od Ghost

» Nasa prica
Nasa prica Icon_minitimeUto Avg 25, 2020 10:37 am od Ghost

» Mudrosti.....
Nasa prica Icon_minitimePet Jul 24, 2020 12:55 pm od Ghost

» Poezija poznatih
Nasa prica Icon_minitimeSub Jun 06, 2020 11:15 am od Ghost

» Pisano ljubavlju
Nasa prica Icon_minitimeSub Jul 13, 2019 5:21 pm od Ghost

» Kako se osećam danas
Nasa prica Icon_minitimeNed Jun 23, 2019 6:57 pm od Ghost

» Ljubav u slici
Nasa prica Icon_minitimePon Jun 17, 2019 5:21 pm od Ghost

» Ljubavna pisma
Nasa prica Icon_minitimePon Jun 17, 2019 2:48 pm od Ghost

April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
KalendarKalendar
Affiliates
free forum


 

 Nasa prica

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Ghost
Admin
Ghost


Broj poruka : 425
Datum upisa : 12.01.2010

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimeUto Jan 12, 2010 2:02 pm

Ona-

…Poljubac…I Urbae…jednostavno nisam razumela…sta u stvari ti ljudi tu traze, samo me je radoznalost...prijavila… 16.04…mi se…zivot „malko” okrenuo…za divnih…180 stepeni..slucajno sam svrljala klubovima…I naisla na jedan klub, koji me je zainteresovao…citala sam…I citala…I prestajala…ali opet vracala..i svaki put…citajuci nove stihove, imala osecaj da sam pronasla nesto…a ne znam sta…spoznavala sebe…a ne znam kako…imala utisak da sam tu bila…uvek…I nikad. Pogledala sam ovlas profil onoga ciji je klub…I reci su same potekle…sve ono sto sam osecala…sam i napisala…ne ocekujuci odgovor….ali sam znala…negde u dubini svoje duse…da je on ..za mene poseban…da je duh njegov…isti kao moj…i…nisam se prevarila…Ta poruka mi je promenila zivot… čak i onda
kada ga ne vidim,znam da je tu.čak i kada ga ne čujem,čujem njegov glas.čak i kada ga ne dodirujem,osjećam ga pod rukama.čak i kada ga ne ljubim,milujem ga usnama.čak i kada plačem,sretna sam zbog njega…Zbog nas..

On
-… U vreme kad sam verovao da ce mi proci zivot a necu upoznati svoju srodnu dusu......prijavio sam se na poljubac i urbae.....gde sam napravio jedan klub...... gde sam postavljao sve ono sto je predstavljalo mene..... jednog dana sam dobio jednu poruku....za mene jedinstvenu,osetio sam da ce to biti prekretnica u mom zivotu a glasila je .... Tvoja dusa je meksa od pamuka...tvoje misli bistrije od svakog brzaka..a reci blage i ostre u isti mah...postideh se pred samom sobom sto ne znam misli i osecanja da pretvorim u suncan dan,bele oblake i bistre recice kao ti...nisam ni znala da sva ta osecanja koja imam tako jednostavno neko moze da mi otkrije recima...pocela sam da zaboravljam, starim...sta li, ali nije vazno, samo hvala tebi na tvojim divnim recima ostavljenim nama koji su zaboravili da zive..da mozemo da ih procitamo i da bar malo deluju na nas...Hvala Pozdrav

P.S. Retki su ljudi kao ti

Najlepsa poruka koju sam ikad primio od nepoznate osobe.Hvala.- To sam odgovorio.... jos uvek u neverici, usledila je razmena poruka....svaki dan,postali smo najbolji prijatelji..
Usledio je prvi susret , pa drugi, pa…………..danas je svaka misao na nju jos jedan susret, dovoljno je da pomislim o njoj I vec mi stize poruka…..ili ja osetim da mi ona pise poruku pa pomislim na nju….ne znam vise, ali telepatija postoji…..dok kuckamo preko MSN , u isto vreme pisemo iste reci, osecamo radost ili tugu onog drugog jako…….
Nekako smo postali Duh I Dusa , a nasa ljubav je prevazisla zaljubljenost I ljubomoru I postala nesvakidasnja.
Ljubav se govori cutanjem….neko je rekao I bio u pravu…nikad joj nisam rekao da je volim ali znam da ona to zna.

Ona
-….cutim….i jos uvek cutim…I ova pesma..oslikava …sve…moja ljubav prema njemu je tajna…moja i njegova....zato je tako lepa i carobna…i vecna... ..tim delicem sebe..darovala sam mu delic srca.. ..delic koji ce zauvek ostati njegov... samo njegov i niciji vise..... i poklanjam mu ove reci..
..koje postaju prica.. prica moja i…njegova....on je pogled.. on je zagrljaj..i moja nada.. ..opet je tu.. i sve je tako drugacije....srce je toplo ..kroz glavu mi struje ugodne misli....sigurna sam..od pomisli na njega…
..telo mi drhti....opet je tu..ali je daleko.....poigravamo se..a ta je igra.... bez pravila.....bez porazenih..
.. bez pobednika....nema krivice.. ali osecaj krivnje postoji...s vremena na vreme…..sve je tako iskreno.. i stvarno.. ..cuvam to u sebi.. i bojim se....da ne izbledi…..jer.. on je ono ..cemu se vracam....kome se obracam…uvek.... jer znam..znam da on zna..Pricu pisemo I dalje…
Ghost & Soul

Tako je počelo....
Nazad na vrh Ići dole
https://duhidusa.serbianforum.info
Ghost
Admin
Ghost


Broj poruka : 425
Datum upisa : 12.01.2010

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimeSub Feb 20, 2010 12:05 am

Kada covek dublje zagleda u dusu sveta lako shvati da na svetu uvek postoji jedna osoba koja ceka onu drugu, bilo to nasred neke pustinje ili nasred nekog velikog grada... I kada se te osobe sretnu i njihovi pogledi se ukrste, sva proslost i sva buducnost gube svaki znacaj... i samo postoji taj trenutak..
Nazad na vrh Ići dole
https://duhidusa.serbianforum.info
Ghost
Admin
Ghost


Broj poruka : 425
Datum upisa : 12.01.2010

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimeČet Mar 11, 2010 11:44 pm

Jer mi smo početak i kraj,mi smo ljubavnici koji kasno saznaše za ljubav i strast,
ali je makar spoznasmo,makar je osetismo,za razliku od drugih
koji dodju,prožive život i odu bez saznanja o tim osećajima
bez kušanja božanskog nektara ljubavi

Mi smo dvoje koji se vole i žude i uživaju u svojim susretima i rascvetanjima
dvoje koji znaju šta je ljubav,koji znaju kako je negovati poput cveta, kako
je sačuvati od nepogoda i zavisti, kako je i vratiti kad počne da se gasi, da vene.

Jer mi smo ljubavnici koji spoznaše kako je ovo jedina prava i iskrena ljubav,onako
čista i naša,dodeljena samo nama,dvema osobama koje su mislile kako su ostavljene
i izgubljene u ovom svetu,ali ih je Bog ili sudbina spojila i predodredila im
život večni u beskraju ljubavi i da zauvek ostanu utelovljeni jedno u drugom
zajedno sada i u večnosti.........
Nazad na vrh Ići dole
https://duhidusa.serbianforum.info
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimePet Maj 07, 2010 8:42 pm

Nasa ljubav nije obicna ljubav. Ona ima proslost koja se proteže na milion godina. Ona ima buducnost kojoj nema kraja. Ona ima snagu i mudrost. Ona je puna podrske i razumevanja. Ona se razvija i uci. Nasa ljubav nije sputana vremenom ili prostorom. Nasa ljubav nije sputana smrtnim stvarima, ona zivi. Smeje se,raduje,veseli, tuguje,place,ceznjiva je i nezna, plaha kao lahor i traje...traje...traje...

Nasa prica 4fb638318d745e587c6ee0d

Ovako se ljubav cuva...
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimeSub Jul 31, 2010 10:37 pm

Ti živiš u meni

Tebi ne treba da si tu,
ti živiš u meni.

Ni pogledom da me miluješ,
on stalno me prati.

Za ruku me držati ne trebaš,
još osecam je toplu i meku.

Ni šaputati u polutami,
jer nepresatno cujem
samo tvoj glas.

Poljupce tvoje ne trebam više,
oni su pecat na usnama mojim,
zauvek i posle nas.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimeNed Avg 01, 2010 10:13 pm

….cutim….i jos uvek cutim…I ova pesma..oslikava …sve…moja ljubav prema njemu je tajna…moja i njegova....zato je tako lepa i carobna…i vecna... ..tim delicem sebe..darovala sam mu delic srca.. ..delic koji ce zauvek ostati njegov... samo njegov i niciji vise..... i poklanjam mu ove reci..
..koje postaju prica.. prica moja i…njegova....on je pogled.. on je zagrljaj..i moja nada.. ..opet je tu.. i sve je tako drugacije....srce je toplo ..kroz glavu mi struje ugodne misli....sigurna sam..od pomisli na njega…
..telo mi drhti....opet je tu..ali je daleko.....poigravamo se..a ta je igra.... bez pravila.....bez porazenih..
.. bez pobednika....nema krivice.. ali osecaj krivnje postoji...s vremena na vreme…..sve je tako iskreno.. i stvarno.. ..cuvam to u sebi.. i bojim se....da ne izbledi…..jer.. on je ono ..cemu se vracam....kome se obracam…uvek.... jer znam..znam da on zna..Pricu pisemo I dalje…
Ghost & Soul
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimeNed Avg 29, 2010 6:22 pm

Cekati. To je bila prva lekcija koju sam naucila o ljubavi. Dani se
zavuku u nedogled, pravis hiljade planova, zamisljas sve moguce
razgovore, odlucujes promeniti svoje ponasanje u odredjenim stvarima - i
postajes sve nestrpljiviji, ceznjiviji, sve dok voljeni ne dodje.
A
onda vise ne znas sta bi rekla. Ti sati cekanja pretvorili su se u
napetost, napetost je presla u strah, a strah cini da nas je sramota
izraziti osecaje,i ne znam da li bih pre pricala, da li bih te ljubila,
da li bih te mazila,ili se samo slatko smejala sa tobom....ljubavi moja!
Nazad na vrh Ići dole
Ghost
Admin
Ghost


Broj poruka : 425
Datum upisa : 12.01.2010

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimeSre Okt 17, 2012 11:56 pm

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...

Nazad na vrh Ići dole
https://duhidusa.serbianforum.info
Ghost
Admin
Ghost


Broj poruka : 425
Datum upisa : 12.01.2010

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimePet Jan 09, 2015 2:18 am

Bili jednom davno Duh i Duša..... tako počinju sve bajke .
Nazad na vrh Ići dole
https://duhidusa.serbianforum.info
Ghost
Admin
Ghost


Broj poruka : 425
Datum upisa : 12.01.2010

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimeUto Apr 07, 2015 6:37 pm

Postoje u nama neke istine neprevodive u reči..........
Nazad na vrh Ići dole
https://duhidusa.serbianforum.info
Ghost
Admin
Ghost


Broj poruka : 425
Datum upisa : 12.01.2010

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimeUto Jun 30, 2015 4:31 pm

Samo neka si ti meni ziva i nadam se zdrava ..... budi mi srecna ma gde bila .... moja mila.
Nazad na vrh Ići dole
https://duhidusa.serbianforum.info
Ghost
Admin
Ghost


Broj poruka : 425
Datum upisa : 12.01.2010

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimeUto Sep 19, 2017 4:59 pm

Zaboravljam.....ne znam koliko je vremena proslo otkad....ostao je samo broj njenog telefona..... Nasa prica....ostala je zapisana negde u vremenu samo .
Nazad na vrh Ići dole
https://duhidusa.serbianforum.info
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimeSub Okt 21, 2017 11:20 am

Zatvorim oči, da bolje vidim. Umirim se, kad hoću jasnije da čujem. Kad mi u šarenilu sveta koji sve ima, a ničega zapravo, zafali smisao, potražim te u sebi i vidim - čekaš me, strpljivo i sa osmejkom onog koji zna da je sve što nam treba, u riznici sopstvene duše pohranjeno. Vreme tece....
Nazad na vrh Ići dole
Ghost
Admin
Ghost


Broj poruka : 425
Datum upisa : 12.01.2010

Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitimeUto Avg 25, 2020 10:37 am

""Mnogi ljudi me poznaju, a putevi su nam se ukrstili na različitim raskrsnicama. Sa nekima tek ovde na Facebooku, sa nekima poslovno, na putovanjima, na zabavama , sa nekima sam odrastala, a neki su postali sastavni deo mog života i moja familija. No, život koji smo živeli do pre koji dan nas je sve više jedne od drugih udaljavao.
Iz ovog razloga sam odlučla da učestvujem u igri nazvanoj "prijateljski sastanak."
Ideja je da se vidi ko čita post bez slika. Toliko smo opsednuti tehnologijom da smo zaboravili najvažniju stvar: pravo prijateljstvo!
Ako niko ne pročita ovu poruku, to će za mene biti jedno novo društveno iskustvo. Ali ako je pročitate, želim da na kraju ostavite kratak komentar o nama, kako smo se upoznali. Na primer, mesto, objekat, osoba, trenutak sa kojim me povezujete i kako me se sećate.



-… U vreme kad sam verovao da ce mi proci zivot a necu upoznati svoju srodnu dusu......prijavio sam se na poljubac i urbae.....gde sam napravio jedan klub...... gde sam postavljao sve ono sto je predstavljalo mene..... jednog dana sam dobio jednu poruku....za mene jedinstvenu,osetio sam da ce to biti prekretnica u mom zivotu a glasila je .... Tvoja dusa je meksa od pamuka...tvoje misli bistrije od svakog brzaka..a reci blage i ostre u isti mah...postideh se pred samom sobom sto ne znam misli i osecanja da pretvorim u suncan dan,bele oblake i bistre recice kao ti...nisam ni znala da sva ta osecanja koja imam tako jednostavno neko moze da mi otkrije recima...pocela sam da zaboravljam, starim...sta li, ali nije vazno, samo hvala tebi na tvojim divnim recima ostavljenim nama koji su zaboravili da zive..da mozemo da ih procitamo i da bar malo deluju na nas...Hvala Pozdrav

Tako smo se upoznali... kod Sava centra prvi put sreli..... na kalemegdanu prvi put poljubili i zamalo se srusili  Very Happy .... i bilo je puno trenutaka koji su nas povezivali.... a kako te se sećam ? Pa sećam te se čini mi se puno češće nego ti mene ..... barem po poseti ovom nazovi forumu na kojem sam jedini učesnik .
Nazad na vrh Ići dole
https://duhidusa.serbianforum.info
Sponsored content





Nasa prica Empty
PočaljiNaslov: Re: Nasa prica   Nasa prica Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nasa prica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljubav i snovi  :: LJUBAV I SNOVI :: Ghost&Soul-
Skoči na: