Ljubav i snovi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav i snovi

Kućica od snova
 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Ključne reči
Zadnje teme
» Zauvek Tvoj Len
Tebi voljeni Icon_minitimePet Feb 26, 2021 10:54 pm od Ghost

» Hepy new year
Tebi voljeni Icon_minitimePet Jan 01, 2021 5:47 pm od Ghost

» Nasa prica
Tebi voljeni Icon_minitimeUto Avg 25, 2020 10:37 am od Ghost

» Mudrosti.....
Tebi voljeni Icon_minitimePet Jul 24, 2020 12:55 pm od Ghost

» Poezija poznatih
Tebi voljeni Icon_minitimeSub Jun 06, 2020 11:15 am od Ghost

» Pisano ljubavlju
Tebi voljeni Icon_minitimeSub Jul 13, 2019 5:21 pm od Ghost

» Kako se osećam danas
Tebi voljeni Icon_minitimeNed Jun 23, 2019 6:57 pm od Ghost

» Ljubav u slici
Tebi voljeni Icon_minitimePon Jun 17, 2019 5:21 pm od Ghost

» Ljubavna pisma
Tebi voljeni Icon_minitimePon Jun 17, 2019 2:48 pm od Ghost

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Affiliates
free forum


 

 Tebi voljeni

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:17 pm

Nedostajes......ha, kao da to zavisi od mene...nista od mene ne zavisi...i kad ti se iz srca prospu sve one sjajne zvezdice upucene meni...koje marljivo skupljam u nasu kutiju snova...pa kao sada....kada kazem....nedostajes...otskrinem je malko, samo malko, kolko dusom da zvirnem, i udahnem...i da ne preteram, sto znas da umem.Ne moram ni reci ono sto mi dusa cuti, kad topla mi rec svakim stihom probija. Smesak tvoj ...ma sve znas..
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:17 pm

Na jastuku tvoj san,moja kosa rasuta svuda po tebi, lice blazeno ti spava u zenicama mojim.

A samo dusa nestasno se poigrava.

U ruci tvoja ruka,toplinom sniva na dlanovima,disanje ucutkava sobni mir
u treperenju modre noći.

A samo dusa nestasno se poigrava
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:19 pm

Volim kada tvoje stare cipele zavrljacis kroz vazduh…a nove patike obujes sa osmehom malog decaka…I taj pogled koji bacis pred mene dok necujnim korakom izmices tisini…
Lepo mi je da osluskujem kako dises, I tvoje pokrete sto ruse idilu stvarnosti…divan ti je sjaj u ocima…dok me gledas…kao da se sunce u njima ogleda. Volim dok mi pricas, volim dok mi pevas…volim kad mi slucajno dodirnes usne..i zanemimo oboje…I kad cutimo…volim..jer to znamo…zar ne? Volim da mastam…I volim da vidim taj tvoj pogled …cudjenja I neverice…dok mastam na glas. I taj tvoj prstic volim…sto mi njime pretis…I govoris…”Ne mastaj toliko….” A ja volim…volim da mastam…jer u masti si mi ti..u masti putujemo celim svetom…radimo sve sto ne smemo…a hteli bismo…u masti smo slobodni…Hmmm…volim tvoj miris pred san…volim sto postojis…I volim sto ti pisem…I volim..sto si mi u srcu…
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:20 pm

Slusam vetrove kako se svadjaju pod prozorom, i ovaj luckasti mesec sto sanjareci luta gradom…pricaj mi mili…sve ono sto mozda treba..i sve ono sto mozda ne trebam da znam…kao slucajno nek ti izleti…da me nasmejes i..oteras ovaj strah…Znam…da su reci ponekad lazljive…ali…ne bi ti mene…samo pricaj…zasto je tako hladno ove zime…I kako se ta tvoja maca igra sa misicem na sred tvog dvorista..sve mi pricaj. Ponekad me podseti na neki nas stih…na Balasevica…na neku nasu pesmu…znas Without you…oh..uvek se najezim kad je cujem…uvek iznova pustim I neku suzu..bas sam detinjasta…I pricam bez reda…I secas li se kako sam se naljutila…I rekla ti zbogom…kao da smo se vec mozda sreli…nekada u nekom proslom zivotu…I voleli se..i trazili…I bezali…I opet se vracali…a znala sam…znala…da je ovo…ono….zauvek. Oh ...kako se svadjaju ovi vetrovi pod mojim prozorom...a i taj mesec...odvlaci mi paznju...i misli...ali ti mi pricaj...sve mi pricaj...a ja cu da snim.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:20 pm

Mili moj... nekada bas nemam reci.... da li se moze ceznja meriti vremenom...Nedostaješ mi...a nikom o tom ne pričam, bojim se da mi svako ne ukrade deo secanja na tebe...Zato te u sebi cuvam, duboko u sebi te skrivam, k'o zlato na dnu reke, k'o tajne vazne i daleke...nedostajes mi.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:21 pm

Sa tako malo reci...se moze toliko toga reci. Znam da znas...da si treptaj mog oka...i da bez tebe ne bih mogla...ni videti ni cuti...ni radovati se ...ni snevati. Malo je reci da si osmeh na mom licu...koji odrazava stanje mog duha...kad razmisljam o tebi. Malo je reci, da si bolnoj dusi melem i lek...zato cutim..
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:21 pm

Jesi li cuo za one crne rupe u svemiru koje astronomima predstavljaju vectu zagonetku? Ima to sa tobom neke veze....hm...hehe...
Eee, zlato moje - cni mi se nocas - da mi misli sve vrve od secanja.
A volela bih sa tobom vecnost da podelim. Mozda cak i vise od toga: malo parcence raja. Da odmorim malo dusu.
Znas, shvatila sam to odavno: ti nisi sa ovog sveta - pripadas zvezdama s one strane svemira i sav si od svetlosti stvoren. Da...mili moj Len...Ne zaboravi ljubavi moja - uvjek postoji neko ko te ceka na kraju puta. Na kraju dana, na kraju svega. Uvek...
Uvek postoji neko ko te voli bas takvog kakav jesi, ko te bas takvog prima, kome si bas takav drag... Uvek postoji neko ko te zeli saslusati, ko samo ceka da nešto kazes.. Uvek cemo se sretati. Moras mi jednom objasniti, kakav si ti to vrag,kad dunes u pcelu na dlanu i pretvoris je u zvezdu. Da moju zapocetu rec...ti zavrsis..
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:22 pm

Objasni mi,ako ikako mozes…da li je ovo san, ili se srecom zove,sto svojom pojavom ulepsas mi dan,a osmehom uzburkas mi snove. I svaki put, neizmernom toplinom za tobom zatreperi moje srce…ti mili zracis kao sunce na nebu…a u meni beskrajno tople niti krojis. Objasni mi ako mozes, zasto na prozorima duse moje…jedino tvoje ime ne bledi… Dodji…I objasni mi mili…na
moment samo, svrati i razbi monotoniju ovom danu…ja cu te bez reci cekati, bez ijedne reci…sa srcem na dlanu. I znas…ne moras mi nista objasnjavati…ja sve cu znati,
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:22 pm

Opet me nose leptirici…podrhtavam cim pomislim na tebe, ne znam zasto treperim…zasto stalno osecam te…
moje noci, moje zore,imenom tvojim oslikavaju dane i noci. svu dusu i misli si mi uzeo sve sanje i maste.Zar moze biti nesto jos lepse nego, kad glas tvoj se javi…uznese me do neslucenih visina,do sunca i zvezda…Kako malo treba da nestanem u tebi… Jer znam da reci ne dolaze tako lako Nekad moze biti teze izgovoriti te dve jednostavne reci nego popeti se na mesec. Zar ne?
Srecna sam sto tamo negde postojis sto si jedinstveno bice,satkano od svih tih dobrih i losih osobina koje nosis u sebi.Ti,bas takav kakav si...

Davanje je najveca radost,ciniti druge srecnim je Boziji dar
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 7:23 pm

Nije sudbina ono sto sudbinom zovemo, niti je sreća ono sto srecom mnogi nazivaju. Nije ni ljubav jednostavna i Bogom dana, srce za srce, osmeh za osmeh, suza za suzu. Ako me noćas opet povedu sećanja, na čudne nemirne puteve, neka me ruke Anđela oko ramena zagrle, neka me usne Anđela od sećanja zaštite. Samo ljubavlju se ljubav ispira, samo novim tragom se trag pokriva. Korak po korak u snove, ako zađem dublje nego što imam snage, Anđele , rukom me svojom po ruci dotakni i u sigurnu javu pored sebe vrati.
I ja shvatam polako da se ljubav ne piše tako, rečima bez reda, nešto napisano… nešto prećutano… nedorečeno. Ljubav je tajna, ljubav je ona fina patnja…ono nedostajanje…iscekivanje…radost. Ja imam Andjela..i on zna da znam. Ljubavi moja...moj...
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimePon Jan 25, 2010 5:44 pm

Ljubavi, nasloni glavu na moje rame....Hocu da ti odam tajnu koliko malo treba lepih misli, jer sve moje mastarije lete nosene ovim ludim vetrom, ka tebi. Ti najbolje znas, ti jedini znas sve moje snove i sve moje istine, i znas koliko vredi boriti se za to. A danas je bas sve sanjivo, tuzno, oblacno, kisno, sumorno, sve…sem tebe i tvog glasa. Ljubim te mislima....nezno.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeUto Jan 26, 2010 5:28 pm




Tebi voljeni moj..
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeUto Jan 26, 2010 5:42 pm

Ponekad mi se cini da je zivot ruski rulet, svaku gresku platis metkom, samo sto ovaj ne ubija, vec nagovestava da ce te ubiti pre ili posle, a slutnja je gora od neispunjene ceznje.

Ma nije sve tako crno, opet ti kazem. Dobro sam ako te zanima, alĺ redovno "doletim" na nase mesto, losim vetrom nosena samo da negde ispraznim ovaj teret teskih misli i emocija.

Veceras, jos jednom, po ko zna koji put cu sedeti i razmisljati o onom sto je moglo biti. Sklopicu oci i u sebi izgovoriti jednu kratku molitvu tesko pomicuci usne kao da izgovaram poslednju zelju trazeci od onoga koji me nikad nije izneverio samo jos jednu priliku da lezeci u tvom krilu dobijem sansu da svaki naredni san odsanjam bas na tom mestu na kojem cu, nadam se, jednom docekati i poslednje jutro. U tvom narucju. Zauvek...

Eh...ali i to je san o snu.....
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimePet Jan 29, 2010 8:22 pm

I onda kad te nema...ima te...ja te cekam djagi moj
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimePet Jan 29, 2010 8:34 pm

Aleksandra Radović - Čuvam te

Vešto skrivam tvoj lik,
od ljudi pomalo zlih.
K'o trn u oku,
sreća je za njih.

Nije mi teško jer znam,
sa tvog su mi lica dar.
Suze i smeh za dušu,
su lek, oduvek.

Prste sklopim u dlan,
pred novi dan.
Željo jedina dobro znaj,
dobro znaj da,

Čuvam te, ne dam nikom da te dira.
Na dlanu si, moja tajna urezana.
Čuvam te, gde god krenem imam te.
Na dlanu si ti moja, linija života, ljubavi.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeSre Feb 03, 2010 9:04 pm

Ljubavi,
kada mi ti kazes:
''Dobro jutro!''
kroz dan
prodjem nasmejana,
iz mojih krila
zemljina teza istece,
dusu mi
radost ispuni,
carobni sjaj
u oko mi se useli,
vedrina mi
svaki pokret ozari,
srce mi
spokojem zakuca,
kada mi ti kazes:
''Dobro jutro, Ljubavi!''
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Feb 07, 2010 12:43 pm

Ти си све што ми је потребно.
Ти си сунце,ваздух који удишем.
Без тебе,живот не би био исти.
Молим те,немој никад отићи.
А ако одеш,не заборави
да ме поведеш са собом
Tebi voljeni 30969337si3
Secas se ljubavi...ovako je bilo prvi put....
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Feb 07, 2010 12:44 pm

Наша љубав није обична љубав.Она има прошлост која се протеже
на милион година.
Она има будућност којој нема краја.
Она има снагу и мудрост.
Она је пуна подршке и разумевања.
Она се развија у учи.
Наша љубав није спутана временом или простором,или смртним стварима.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Feb 07, 2010 12:46 pm

...pristajem....
biti Hram prijateljstva našeg
svetionik ljubavi
kiša jesenja
more kestenja
luka mira
šuma iznenađenja
cvet nadanja
put neizvesnosti
srce ludosti
oluja strasti
vetar radosti
sunce strpljivosti
jezero mudrosti
romantična žena
prijateljica draga
pomalo tajanstvena
tvoja i ... sretna
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Feb 07, 2010 10:07 pm

Ako me nema..potrazi me u secanju,jer vreme me ne moze izbrisati, potrazi me u prvoj jutarnjoj rosi,u proslom danu,potrazi me kada si sam, jer ja sam uvek tu,za tebe,uz tebe...skrivena u senci ...koju nazivamo dusa...ljubim te mili.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimePon Feb 08, 2010 10:37 pm

Pusti neka me greju zraci koji se sramezljivo probijaju, lepo mi je ... smesim se u snu...
i ponovno cu ... tako malo mi treba ... samo neka je toplo u dusi...budim se, noc je iza mene, jedna lepa rec i tvoj osmeh ,vraca me u zivot ..... zapocinje novi dan...jutarnja kafa i ponovo novi početak mojih životnih jutara..
Jedva cekam jutro koje ce doci, i sutrasnji dan...da, ti znas zasto ljubavi.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeUto Feb 09, 2010 11:31 pm

Ti znas da te ja volim najvise na svetu...znas da bih radi tebe uradila sve sto treba,i znas da nisam bas savrsena,pa niko nije savrsen...a isto tako znam da ti to i ne primecujes, znas jubavi volecu te uvek... i kada smo daleko jedno od drugog...bicu s tobom....i cuvacu te, u stvari uvek sam sa tobom...i cuvam te ...ti znas gde.
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeUto Feb 09, 2010 11:42 pm

Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeNed Feb 14, 2010 11:30 pm

U mojim snovima sada je opet zima, noc i posle Tebe... ostalo je malo nepometenih senki i mirisa na voce. Cekajuci Te opet , pomela sam sobu i ukrasila je cvecem, ocesljala se cesljem od kozijeg roga, ali moji snovi ostali su nepometeni i moje kose u snu su cupave i nema cveca koje mirise na javi, a cveta u snovima i nema ceslja koji moze ocesljati i Tebe i mene...ljubavi moja jedina. Moj divni Len
Nazad na vrh Ići dole
Soul
Admin
Soul


Broj poruka : 1071
Datum upisa : 12.01.2010
Godina : 62
Lokacija : Negde izmedju sna i jave

Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitimeUto Feb 16, 2010 8:50 pm

Tvoji prsti u mojoj ruci

u mojoj kosi

u februarskom snegu

u ravnicarskoj seti.

Pa zar neko moze

takav dodir da spreci ?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tebi voljeni Empty
PočaljiNaslov: Re: Tebi voljeni   Tebi voljeni Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tebi voljeni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 9Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Tebi voljena.....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ljubav i snovi  :: LJUBAV I SNOVI :: Ghost&Soul-
Skoči na: